Nové informace o Marleym.
 
Pejsek je stabilizovaný a zotavuje se z mnohočetných pohmožděnin. Poškození nervového aparátu se nepotvrdilo. Momentálně se bude řešit reoperace původní zlomeniny, která se nehojí tak jak by měla. Nestabilní zlomenina pak zvyšuje riziko trvalých následků.
 
Vzhledem k tomu, že se rodina majitele zavázala uhradit náklady na léčbu pejska, nebudeme zatím číslo účtu zveřejňovat.
 
Nejasný je zatím další osud Marleyho. Situaci řeší státní veterinární správa a příslušná obec s rozšířenou působností.
Na nich závisí posouzení situace a rozhodnutí o odebrání majiteli. Zatím je majitelem psa stále útočník.
Naše ordinace o jeho umístění nerozhoduje.
 
Děkujeme všem za zájem a starost o pejska.Jinak než formou těchto zpráv se vyjadřovat nemůžeme. Musíme léčit i další pacienty, děkujeme za pochopení.
Aktuální informace o štěňátku Marleym.
V úterý 13.3.2018 jsme přijali k hospitalizaci štěně labradora. Štěně přišlo k plánované kontrole po osteosyntéze - operaci zlomeniny pánevní končetiny. Při kontrole stavu jsme byli seznámeni se zacházením ze strany majitele. Štěně mělo otoky hlavy a hrudníku, nebylo schopné chůze a bylo výrazně bolestivé. Marleymu jsme zastabilizovali, zahájila se protišoková terapie, byla podána analgetika, antibiotika a provedli jsme rentgenologické vyšetření. Měli jsme podezření na zlomeninu pánve a trauma míchy, převezli jsme ho proto na specializované neurologické pracoviště. Zde je nyní hospitalizován a dále vyšetřován. Zlomenina pánve a vážné neurologické poškození se naštěstí nepotvrdilo, stav štěňátka se zdá lepší, ale stále se zotavuje z velkého pohmoždění. Nyní je tedy v péči specialistů.
Děkujeme za velký zájem o jeho zdravotní stav, jen prosíme o trpělivost, všechny možné dostupné informace budeme zveřejňovat zde na našich fcb stránkách nebo webových veterina-vimperk.cz, proto prosím nevolejte, blokujete svými telefonáty linku jiným nemocným pacientům.
 
Jelikož je velký zájem o finanční pomoc, zřizujeme pro Marleyho samostatný transparentní účet, jehož číslo budeme moci zveřejnit až v pondělí zde nebo na webových stránkách.Za jiné sbírky nemůžeme ručit.

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • How to Protect Yourself From Common Age-Related Health Concerns

  25.8.2017 21:28:56 | AHiestesealley

  First things first, you need to set a set target date because you'll completely quit, such as 2 or 3 weeks from now. He is content, and the the complete opposite of our thoughts final years has in store for us.

  Odpovědět

 • guest test title

  19.11.2017 1:15:04 | GuestExine

  guest test post
  [url=http://gdhyuei23kol.com/]bbcode[/url]
  <a href="http://gdhyuei23kol.com/">html</a>
  http://gdhyuei23kol.com/ simple

  Odpovědět

 • Test, just a test

  19.11.2017 17:00:12 | ScottDrulk

  Hello. http://jakshgy773733.us

  Odpovědět

 • Fried tomato: cook any

  18.12.2017 4:57:47 | Niopvota

  Snack of fried tomato like absolutely everything. Residents in most cases require recipe are surprised talent hostess. Even children with pleasure eat fried tomato in breadcrumbs. Tomatoes excellent combined are combined with many products. Garlic adds sharpness. Cheese gives red crust. Italian herbs turn roasted tomatoes into a dish from a restaurant. Omelette with tomatoes - elementary and nutritious dish for breakfast. Prepare including sandwiches with fried tomatoes.
  Cooking tomatoes simply. For cooking use butter. In olive oil - fewer calories. It is also combined mixed with fried slices tomatoes.
  [url=http://stewedtomatoes.top/]http://stewedtomatoes.top/[/url]

  Odpovědět

 • Marley

  30.8.2018 11:31:57 | Hana

  Marlinku přejeme ti brzké uzdravení a aby jsi byl ten nejšťastnější pejsek na světě s novou rodinou.Mooooooc si to zasloužíš.

  Odpovědět

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.